sex hatti seks hatti sohbet hatti
Ana Sayfaya Git  |  Kullanım Şartları
1. Resimrehberi.Com internetin değişik kaynaklarından derlediği içeriği ziyaretçileri ile paylaşıp ziyaretçilerine hoş bir ortam sunmayı amaç edinmiştir.

2. Sitemizde yayınlanan resim ve fotoğraf gibi matalyellerin telif hakkı sahiplerine aittir. Telif hakkı ve şikayet bildirimleriniz için iletişim bölümünden bizimle irtibat kurun. En kısa sürede size bilgi verilecek ve şikayet ettiğiniz içerik sitemiz züerinden silinecektir.

3. Resimrehberi.Com sitesinde kesinlikle satış söz konusu değildir. Sitemizde sadece içerik yayınlar. Yayınladığı içerik ile ilgili bir sahiplik iddia etmez.

4. Sitemize dilediğiniz kadar resim ve fotoğraf yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bu resimler onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Yükleyeceğiniz resimler cinsel ve yasadışı içeirk barındıramaz. Bu tür resimler onaylanmaz.

5. İçeriklere yapacağınız yorumlar anlaşılır olmalıdır. Yorumunuzda argo kelimler kullanmayın. Özgün bir dille ifade edin. Kurallara uymayan yorumlar onaylanmaz.

6. Tasarım ve bazı içeriklerin telif hakkı resimrehberi.com'a ait olup tüm hakları saklıdır. Kesinlikle kopyalanamaz. Kopyalayanlar hakkında gerekli işlem başlatırılır.

ResimRehberi.Com
Site Yöneticisi / Rıza Arslan


Destekleyenler :    Resimler   
sitemap